Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Integracja Liberty Ubezpieczenia
z AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

PODSTAWOWE INFORMACJE

Szanowni Państwo,

z dniem 30 września 2016 r. Liberty Ubezpieczenia stało się częścią Grupy AXA, jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych na świecie, świadczącej usługi dla 103 mln Klientów w 64 krajach. Tym samym wszyscy Klienci posiadający ubezpieczenie w Liberty Ubezpieczenia stali się Klientami AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. (dalej: AXA Ubezpieczenia).

Gwarantujemy wszystkim dotychczasowym Klientom Liberty Ubezpieczenia, że dołożymy wszelkich starań aby warunki oraz standard usług spełniał Państwa oczekiwania. Jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi powiększonego grona naszych Klientów. Dysponujemy nowoczesnymi systemami informatycznymi i solidnym zapleczem administracyjnym.

Chcemy, aby nasi Klienci czuli się dobrze poinformowani i rozumieli, co oznacza dla nich integracja Liberty Ubezpieczenia z AXA Ubezpieczenia. Dlatego przygotowaliśmy odpowiedzi na, naszym zdaniem, najważniejsze pytania. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o przekazanie go nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Odpowiemy na nie niezwłocznie.

KONTAKT I OBSŁUGA KLIENTA

UMOWY, OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA, DOKUMENTY

LIKWIDACJA SZKÓD

OFERTA I PRODUKTY

DANE OSOBOWE

W związku z transakcją zakupu i przeniesienia portfela ubezpieczeń, z dniem 30 września, nowym administratorem Państwa danych osobowych, w rozumieniu art. 7 ust. 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dalej „Ustawa”), w miejsce Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce, jest AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, 00-867 Warszawa. Państwa dane osobowe są przetwarzane do celów związanych z zawieraniem i realizacją umów ubezpieczenia oraz likwidacji zgłoszonych szkód, a także w celach prawnie usprawiedliwionych (takich jak marketing bezpośredni własnych produktów i usług) oraz wynikających z przepisów prawa. Państwa dane są także przetwarzane do celów, na które wyraziliście Państwo odrębne zgody. AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. nie udostępnia danych osobowych podmiotom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych, ich poprawiania oraz – zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 7 Ustawy – prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację. Równocześnie – zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 8 Ustawy – przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania ich innemu administratorowi danych, które może być zrealizowane za pośrednictwem infolinii lub poprzez kanały kontaktu z AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. wskazane na stronie www.lu.pl.

Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e