Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Wybór i zakup
ubezpieczenia AC

Dowiedz się, co należy wziąć pod
uwagę, aby wybrać ubezpieczenia AC
najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak działa kalkulator AC?

Co to jest kalkulator AC?

Kalkulator AC to specjalne oprogramowanie, które na podstawie wprowadzonych danych, w ciągu kilku minut oblicza wysokość składki ubezpieczeniowej oraz podaje możliwe do wyboru warianty ubezpieczenia.

Zasady działania kalkulatora AC krok po kroku

KROK 1 – wypełnienie formularza

Wypełnienie formularza zajmuje średnio 5 do 15 minut. W tym czasie należy wpisać w odpowiednie pola następujące informacje dotyczące:

  • pojazdu,
  • właściciela i użytkowników,
  • historii ubezpieczenia.

Do wypełnienia formularza niezbędne są:

  • informacje o wcześniejszych zniżkach,
  • dokładne dane dotyczące pojazdu, takie jak rok produkcji, pojemność silnika, moc, itp.

KROK 2 – wybór najlepszej oferty

Po podaniu wszystkich informacji, kalkulator Autocasco automatycznie przesyła je do systemu komputerowego, który w kilka sekund generuje różne wersje oferty dopasowanej do podanych przez Ciebie wcześniej danych.

Jeśli interesuje Cię wyłącznie sprawdzenie wysokości składki dla Twojego samochodu, na tym etapie możesz bez żadnych konsekwencji zakończyć korzystanie z kalkulatora.

Jeżeli jednak interesuje Cię zakup Autocasco, to po przeanalizowaniu możliwych pakietów, masz możliwość dokonania wyboru, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zaakceptowanie konkretnego wariantu AC oraz zaznaczenie opcji zakupu ubezpieczenia przez Internet przekieruje Cię bezpośrednio do formularza polisy, gdzie będziesz mógł dokonać jego zakupu.

KROK 3 – zakup Autocasco przez Internet

Aby dokonać zakupu Autocasco przez Internet, po przejściu do formularza polisy AC musisz wprowadzić swoje dane osobowe, dane kontaktowe oraz numer nadwozia i numer rejestracyjny pojazdu. Dokonanie płatności jest kończącym etapem zakupu polisy przez Internet oraz korzystania z kalkulatora AC.

Wróć do listy artykułów

Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e