Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Wybór i zakup
ubezpieczenia AC

Dowiedz się, co należy wziąć pod
uwagę, aby wybrać ubezpieczenia AC
najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

AC i OC najtaniej – opcje dla samochodu firmowego

Masz małą firmę albo jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz ubezpieczyć auto firmowe? Dowiedz się, jak wybrać najkorzystniejsze AC i OC.

Jak kupić najtańsze AC i OC? Takie pytanie zadaje sobie co roku wielu przedsiębiorców. Jeżeli korzystasz z leasingu, umowa zobowiązuje cię do wykupienia ubezpieczenia o konkretnym zakresie ochrony. Co innego, jeśli ubezpieczane auto jest własnością twoją lub firmy. W takim przypadku masz większe pole manewru zaś AC i OC kupisz najtaniej, postępując według tych samych zasad, co podczas ubezpieczania auta prywatnego.

Kup AC i OC najtaniej, wykorzystując zniżki pracowników

Dla przedsiębiorstw z sektora MŚP dobrą opcją jest indywidualne ubezpieczenie kilku pojazdów z których składa się firmowa flota. Brak wiążącej umowy generalnej sprawia, że zakres i wariant każdego ubezpieczenia jest dobierany swobodnie przy zachowaniu ciągłości ochrony, a szkoda na jednym aucie nie wpływa na wysokość składki przy odnowieniu umowy ubezpieczenia pozostałych samochodów. Właśnie w taki sposób kupisz AC i OC najtaniej – również z tego względu, że na zakup polisy ubezpieczeniowej dla każdego kolejnego auta dostajesz wyższą zniżkę.

Kup AC i OC najtaniej dla jednoosobowej działalności

Z oferty dla mikroflot mogą skorzystać także przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb co sprawia, że możesz kupić AC i OC najtaniej, a jednocześnie pokryć wszystkie swoje potrzeby ubezpieczeniowe. Wśród zalet polisy dla samochodu w firmie należy wymienić m.in. ochronę na terenie RP i Europy oraz brak udziałów własnych w szkodach szybowych i tych powstałych w następstwie działania żywiołów.

Kup AC i OC najtaniej, wliczając polisę w koszty

Pamiętaj, że ubezpieczenie auta firmowego można wpisać w koszty prowadzenia firmy – to dobry sposób na zakup ubezpieczenia AC i OC. Podobną możliwość masz w przypadku auta prywatnego, którego czasem używasz do celów służbowych. Pamiętaj jednak, by w takim wypadku wprowadzić samochód do ewidencji środków trwałych firmy. Jeśli tego nie zrobisz, nadal możesz używać prywatnego auta do celów służbowych, jednak możliwość wliczania kosztów jego użytkowania (w tym ubezpieczenia) jest w takiej sytuacji ograniczona do wysokości wynikającej z przebiegu pojazdu.

Kup AC i OC najtaniej po przejrzeniu ofert

Pamiętaj, żeby przed zakupem polisy dokładnie zapoznać się z dostępnymi na rynku ofertami. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeczytaj też dokładnie OWU (w przypadku AC)! Zwróć szczególną uwagę na sposób wyceny i likwidacji szkody, zakres ochrony i wyłączenia.

Wróć do listy artykułów

Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e