Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Ubezpieczenie All Risk dla domu lub mieszkania

Ubezpieczenie All Risk dla domu lub mieszkania

ALL RISK to najszerszy możliwy zakres ubezpieczenia murów oraz wyposażenia, w którym chronimy Twoje mienie nie tylko od pożaru, wybuchu czy zalania, ale od wszelkich możliwych szkód, które mogą się wydarzyć. Dodatkowo w tym zakresie ubezpieczenia mieści się także ochrona od zdarzeń, które mogą wynikać z „rażącego niedbalstwa”, takie jak: pozostawienie bez nadzoru włączonego żelazka lub innych urządzeń grzewczych, pozostawienie niewygaszonego kominka, pozostawienie na ogniu lub płycie grzewczej naczyń służących do podgrzewania wody lub posiłków.

Ubezpieczenie pokrywa szkody wynikające z kradzieży z włamaniem, a także kradzieży zwykłej (gdy nie ma włamania). Ochroną objęte są elementy zewnętrzne budynków niemieszkalnych, obiekty małej architektury oraz przedmioty pozostawione na balkonie, tarasie lub ogrodzonej posesji. W zakresie ubezpieczenia ALL RISK jest również graffiti – czyli napisy, rysunki lub symbole zamieszczane wbrew woli Ubezpieczonego na elewacji, oknach, drzwiach zewnętrznych czy nawet dachach w przypadku ubezpieczenia domu.

Porównaj zakresy – jeśli chcesz ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie od wszystkich ryzyk skontaktuj się z naszą infolinią ( 195 21) by poznać cenę Ubezpieczenia ALL RISK dla Twojego domu lub mieszkania.

Porównanie pakietów ★★★★All Risk ★★★Optymalny ★★Podstawowa
ochrona
Pod kredyt
Mury + elementy stałe
Tylko elementy stałe
Tylko mury -
Wartość odtworzeniowa
Ruchomości domowe
Ruchomości domowe od kradzieży
Elementy stałe od kradzieży
Oszklenia (w tym m.in. płyty indukcyjne, grzewcze, szyby piekarnika, kuchenki mikrofalowej i szyby kominowe, kabiny prysznicowe)
Przepięcia (bez względu na przyczynę)
Powódź
Dewastacja (do wysokości SU)
Ubezpieczenie mienia w grarażu/piwnicy (np. roweru)
Szkody mrozowe
Koszty poszukiwania przyczyny szkody
Przedmioty wartościowe
Elementy na posesji (np. garaż, ogrodzenie)
Kradzież zwykła - - -
Rażące niedbalstwo - - -
Graffiti - - -
OC Standard
OC Premium
Zakres terytorialny OC: w miejscu ubezpieczenia
Zakres terytorialny OC: Polska
Zakres terytorialny OC: Europa
Zakres terytorialny OC: świat
Pomoc medyczna 24
Assistance domowy (możliwość skorzystania z usług specjalistów trzy razy w roku - w tym awaria AGD/RTV/PC, bez względu na wiek sprzętu)

Pobierz: Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Lista banków, które – wg naszej wiedzy na dzień sporządzania tej informacji –
akceptują ubezpieczenie mieszkaniowe Liberty jako zabezpieczenie kredytu


Nie możesz otworzyć tego dokumentu? Pobierz i zainstaluj program Adobe Reader


Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e
params:action=#echo var="lds_call_point"
params:callPoint=ns_ubezpieczenie_all_risk;partnerPoint=