Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Wybór i zakup
OC


Dowiedz się co wziąć pod uwagę
wybierając ubezpieczenie OC
i jak dostosować je do Twoich potrzeb.

Kalkulator ubezpieczeń OC. Pięć zalet obliczania składki online

Obliczanie składki poprzez dedykowany kalkulator ubezpieczeń OC ma wiele zalet. Aplikację wyróżniają m.in. dostępność, szybkość działania i możliwość uzyskania zniżki za zakup polisy w sieci.

Kalkulator ubezpieczeń OC pozwala obliczyć składkę w każdej chwili, przez co jest znakomitym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, zapominalskich, a także tych, którzy po prostu lubią komfort swobodnego zarządzania własnym czasem. Nie miałeś czasu zająć się kwestią polisy w ciągu dnia? Nie przejmuj się, kalkulator ubezpieczeń OC odpowie na twoje pytania nawet w środku nocy.

Kalkulator ubezpieczeń OC pozwala kierowcom zaoszczędzić czas także z tego względu, że można z niego korzystać wszędzie: w zaciszu własnego domu, kawiarni, pociągu, biurze i każdym innym miejscu. Aby obliczyć składkę OC, wystarczy dostęp do Internetu.

Jeżeli jakieś narzędzie umożliwia szybkie obliczenie składki, to na pewno jest nim kalkulator ubezpieczeń OC. Wystarczy wpisać do formularza w pierwszej kolejności dane auta (np. model, marka, pojemność silnika), następnie dane kierowcy (rok wydania prawa jazdy, liczba szkód w ostatnich latach), a w efekcie kalkulator ubezpieczeń OC od razu wygeneruje ofertę ubezpieczenia.

Kalkulator ubezpieczeń OC to nie tylko narzędzie kalkulacji składki, ale i zakupu polisy. Wygenerowaną ofertę możemy natychmiast zaakceptować i w ten sposób nabyć obowiązkowe ubezpieczenie. Sam dokument polisy można otrzymać drogą elektroniczną, a także – jeżeli interesuje nas taka opcja – tradycyjną pocztą.

Ostatnią korzyścią, jaką daje kalkulator ubezpieczeń OC jest zniżka, jaką wielu ubezpieczycieli przyznaje za zakup polisy przez internet. U nas, ubezpieczenie kupione przez Internet jest tańsze aż a o 5%. Jeżeli do tego zapłacisz za całość składki kartą kredytową, dostaniesz kolejne 5% zniżki.

Wróć do listy artykułów

Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e