Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Wybór i zakup
OC


Dowiedz się co wziąć pod uwagę
wybierając ubezpieczenie OC
i jak dostosować je do Twoich potrzeb.

Coraz więcej osób kupuje OC online

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą, przez dłuższy czas nie miałeś polisy OC albo masz już za sobą kilka szkód, najprawdopodobniej nie przysługują ci zniżki z tytułu bezszkodowej jazdy. Mimo to chciałbyś kupić OC tanio? To możliwe – wystarczy, że będziesz pamiętał o kilku ważnych kwestiach.

Brak zniżek za bezszkodową jazdę nie przekreśla szans na zakup polisy w rozsądnej cenie. Podstawą skutecznych poszukiwań jest porównanie dostępnych na rynku ofert. OC tanio kupią m.in. ci, którzy korzystają z internetowych porównywarek składki. Także na stronach poszczególnych ubezpieczycieli znajdują się dedykowane kalkulatory, które pozwolą ci szybko zorientować się w kosztach polisy w danym towarzystwie.

Przejrzyj wybrane oferty także pod kątem promocji prowadzonych przez różne towarzystwa. Być może to jedna z nich sprawi, że uda ci się kupić OC tanio. Przykładowo u nas powołanie się na numer polisy znajomego pozwala zaoszczędzić 50 zł przy zakupie OC i 100 zł przy zakupie pakietu OC+AC.

Koniecznie sprawdź listę zniżek oferowanych przez wybrane towarzystwa. Ubezpieczyciele premiują nie tylko bezszkodową jazdę. OC tanio można dostać także dokonując zakupu polisy online (u nas 5% zniżki) i płacąc za nią jednorazowo kartą kredytową (kolejne 5%). Zniżkę można uzyskać również za zakup ubezpieczenia dla kolejnego auta i sprawne zgłoszenie sprzedaży poprzedniego samochodu. Nie zapomnij też zadzwonić do swojego agenta – prawdopodobnie dysponuje on własnym zestawem zniżek dla klientów. Być może to właśnie z jego pomocą kupisz OC tanio.

Pamiętaj, że w przypadku małżeństw z ustanowioną wspólnotą majątkową (bez podpisanej intercyzy) ubezpieczyciel może uwzględnić w kalkulacji polisy zniżki tego z małżonków, które ma za sobą więcej lat bezszkodowej jazdy. Być może kupisz OC tanio posługując się zniżkami męża lub żony? Warto rozważyć również taką ewentualność.

Wróć do listy artykułów

Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e