Twoja sugestia

Liberty Ubezpieczenia stało się częścią AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

Marka handlowa Liberty Ubezpieczenia jest używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie umowy zawartej w związku z nabyciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Używanie znaku towarowego Liberty Ubezpieczenia nie oznacza, że stroną umowy ubezpieczenia jest Liberty Seguros, ani że Liberty Seguros ponosi odpowiedzialność z jej tytułu.

Wybór i zakup
OC


Dowiedz się co wziąć pod uwagę
wybierając ubezpieczenie OC
i jak dostosować je do Twoich potrzeb.

Zniżki na ubezpieczenie samochodu – co warto wiedzieć?

Składka podstawowa – to od jej ustalenia rozpoczyna się proces kalkulacji ceny polisy. Dopiero w następnym kroku ubezpieczyciel koryguje bazową wartość składki o odpowiednie zwyżki lub zniżki na ubezpieczenie samochodu. Jak uzyskać dodatkowe ulgi? Przeczytaj nasz poradnik.

Zniżki na ubezpieczenie samochodu możemy uzyskać m.in. za lata bezszkodowej jazdy, ale nie tylko. Istnieją też szybsze „sposoby”. Wystarczy wiedzieć, co premiują dane towarzystwa, a także sprawdzać aktualne promocje.

Zniżki na ubezpieczenie samochodu są często przyznawane kierowcom za zakup polisy kartą kredytową. Przykładowo nasi klienci, którzy opłacą składkę przy pomocy karty, uzyskają 5 proc. zniżki na ubezpieczenie samochodu i mieszkania. Jest jeden warunek: płatność musi być jednorazowa.

Na 5 proc. zniżki na ubezpieczenie samochodu mogą liczyć także ci nasi klienci, którzy kupią polisę przez Internet. Zniżka jest automatycznie uwzględniania w obliczonej składce. Co istotne, łączy się z innymi promocjami.

Wiele towarzystw oferuje też zniżki na ubezpieczenie samochodu kierowcom, którzy ubezpieczają już u nich jedno lub więcej aut. U nas taka zniżka wynosi 5 proc.

Sprzedajesz auto? Jak najszybciej poinformuj o tym swojego ubezpieczyciela. Jest szansa, że dostaniesz zniżkę na ubezpieczenie kolejnego samochodu. U nas za poinformowanie o sprzedaży auta w ciągu pięciu dni od daty transakcji przysługuje zniżka 5 proc. na zakup następnej polisy.

Jeżeli planujesz jednoczesny zakup OC i Autocasco, najlepiej nabyć oba ubezpieczenia w pakiecie – często składka jest wtedy niższa.

Porozmawiaj ze znajomymi – być może okaże się, że oni będą mogli udzielić ci jakiejś rady. A nawet pomóc w uzyskaniu zniżki na ubezpieczenie samochodu! Jeżeli np. mają polisę ubezpieczenia komunikacyjnego Liberty, mogą przekazać ci aż 50 zł zniżki na zakup OC i 100 zł na zakup AC i OC.

Wróć do listy artykułów

Portal używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Polityka prywatności i cookies

e